جدیدترین مدل های کمدلباس دخترانه برای اتاق های با دکورشاد و زیبا

با پیشرفت فناوری در ساخت لوازم دکوراسیون و نیز پیشرفت مدرنیته امروزه انواع جدید و جالبی از کمد لباس دخترانه ترند شده که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت. برای ساخت یا خرید کمد لباس دخترانه در وهله اول باید به میزان فضایی که در اتاق وجود دارد و نیز بودجه‌ای که می ‌خواهیم برای آن در نظر بگیریم، توجه کنیم. همچنین اینکه اساسا وجود یک کمد لباس دخترانه با قسمت‌بندی متفاوت برای نظم دادن به اتاق یک دختر لازم و ضروری است. دختران معمولا لباس‌ها و لوازم بیشتری نسبت به پسران دارند بنابراین ممکن است از یک لباس چند مدل داشته باشند و یا اینکه به علت تعدد لوازمشان، حتی بعضی از آن‌ها را فراموش کنند و مجبور به خرید مجدد آن ها شوند.

بنابراین با نظم‌دهی و تقسیم‌بندی درست این لوازم در کمدشان می‌توانند به راحتی وسایلی که می خواهند را انتخاب بزنند و چیزی را از قلم نیاندازند.

انواع کمد لباس دخترانه

از نظر ساختاری سه نوع کمد به عنوان کمد لباس دخترانه قابل اجرا است که عبارتند از: کمد دیواری، کلازت و واک این کلازت. این مدل کمدهای لباس دخترانه جدید و زیبا هستند.

کمد دیواری

کمد دیواری که در واقع نوعی کلازت محسوب می‌شود نوعی کمد لباس دخترانه محسوب می شود. این نوع کمد فضایی محدود را در دیوار اشغال می کند و دارای یک در ساده است. این مدل کمد لباس زیاد جادار نیست و از نظر زیبایی شناختی نیز در صنعت دکوراسیون حرفی برای گفتن ندارد.

اما اگر شما به این مدل کمد لباس علاقه مند هستید، می‌توانید با ترفندهایی مثل ساخت درهای زیباتر برای این نوع کمد لباس و نیز طراحی قفسه بندی در داخل آن و یا حتی برداشتن در و تبدیل آن به کلازت جلوه‌ای زیباتر به این نوع کمدها دهید.

کمد لباس دخترانه دیواری

از مزیت‌های این مدل کمد دیواری به عنوان کمد لباس دخترانه این است که فضای کمی از متراژ اتاق را اشغال می‌کند و برای اتاق‌هایی با متراژ‌های کوچک بسیار مناسب است. همچنین اینکه هزینه کمتری برای ساخت و سفارش دارد.

کمد لباس دخترانه جدید

کلازت

کلازت‌ها گزینه بسیار مناسبی برای کمد لباس دخترانه هستند. زیرا علاوه بر اشغال نسبتا کم فضای اتاق، از نظر جادار بودن و زیبایی شناسی بسیار جذاب هستند. آیا  می دانید کلازت به چه نوع کمدی گفته می شود؟ کلازت در واقع نوعی کمد است که فضای مناسبی برای تمام انواع لباس‌ و کیف و کفش نیز دارد.کلازت می‌تواند شامل آویزهایی است که برای آویزان کردن کلیه لباس‌ها مناسب است. کشوها، قفسه و نیز کمدهای کوچک از دیگر امکانات کلازت به شمار می رود.

کمد لباس دخترانه مدرن

 کلازت می‌تواند داخل و یا خارج دیوار و در فضای اتاق تعبیه شود. از ویژگی‌های مهم کلازت این است که مانند کمد دیواری‌های قدیمی درب سرتاسری ندارد و برخی از لوازم یک کمد لباس دخترانه در معرض دید قرار خواهد گرفت. البته کشوها و کمدهای کوچکی در کلازت می‌توان در نظر گرفت تا لوازم شخصی را بتوان در آن قرار داد. کلازت را می‌توانید سفارش دهید تا همانگونه که مایل هستید برای شما بسازند و یا اینکه به شکل آماده آن را تهیه کنید.

کمد لباس دخترانه جالب

این موضوع به فضای اتاق شما و نقشه‌ای که دارد بستگی خواهد داشت. برای مثال اگر در اتاق، دیوار عقب‌نشینی شده وجود داشته باشد و یا اینکه بتوان قسمتی از دیوار را برداشت، می‌توانید در آنجا کلازتی به عنوان کمد لباس دخترانه در آن تعبیه کنید.

کلازت‌ها زیبایی و جلوه‌ی خاصی را به اتاق می‌دهند. شما می‌توانید علاوه بر استفاده به عنوان یک کمد لباس از جنبه زیبایی کلازت نیز استفاده کنید و لوازم دکوری خود را در آن قرار دهید. از دیگر مزیت‌های کلازت این است که شما می‌توانید با تعبیه یک آینه و چند قفسه کارایی آن را به میز آرایش نیز گسترش دهید و دیگر نیازی به میز آرایش در اتاق نداشته باشید.

کمد لباس دخترانه خاص

 البته این ایده بیشتر برای اتاق‌هایی که متراژ کمی دارند و یا کسانی که می خواهند فضای آزاد بیشتر در اتاقشان داشته باشند مناسب است. همچنین اینکه این نکته را در نظر بگیرید که به کار بردن آینه در کلازت یا کمد دیواری به جذابیت و زیبایی بیشتر به عنوان یک کمد لباس دخترانه کمک می‌کند. در صورتی که می‌خواهید از کلاز‌ت‌های آماده به عنوان کمد لباس دخترانه استفاده کنید باید در ابتدا فضایی که در اتاق در اختیار دارید را اندازه گیری کنید و بر اساس آن کلازت مورد نظر را خریداری کنید. همچنین اینکه کلازت‌های آماده از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر هستند.

 

واک این کلازت

واک این کلازت از انواع لوکس کمد لباس دخترانه است که بسیار جذاب و کارآمد هستند. همانطور که از اسم آن مشخص است در واقع نوعی کلازت است که می‌توانید داخل آن راه بروید. واک این کلازت گزینه بسیار زیبا و کاربردی برای کمد لباس دخترانه است.

کمد لباس دخترانه منحصر به فرد

واک این کلازت می‌تواند شامل یک اتاقک با ابعاد یک در یک و یا  حتی یک طبقه از یک خانه باشد. در واقع این نوع  کمد مثل یک اتاق لباس است. برای ساخت این نوع کلازت شما باید فضای زیادی در نظر بگیرید. همچنین اینکه هزینه بسیار بیشتری نسبت به دو نوع کمد قبلی دارند. در واک این کلازت شما می‌توانید قفسه‌ها، آویزها، کشو، کمدهای کوچک و بزرگ و حتی میز توالت و آینه به کار ببرید که ساخت هر کدام از موارد گفته شده بسته به فضای شما دارد.

کمد لباس دخترانه به شکل اتاق لباس

مزیت‌هایی که واک این کلازت دارد علاوه بر جادار بودن این است که شما می‌توانید هرچیزی  که مد نظرتان است را در این فضا جایگذاری کنید و همچنین مانند اتاقی جداگانه با آن رفتار کنید. دست شما برای ایده‌پردازی در واک این کلازتی که به عنوان کمد لباس دخترانه طراحی شده باشد، باز است. زیرا می‌توانید برای هر چیزی که می‌خواهید فضای جداگانه در نظر بگیرید.

 

برای مثال برای لباس‌هایی که نیاز به آویز شدن دارند می‌توانید فضایی مشخص در نظر بگیرید. یا اینکه برای جواهرات و زیورآلات خود محل مخصوصی در نظر بگیرید. همچنین برای لباس‌هایی که می‌خواهید آن‌ها را تا کنید به تعداد مورد نیاز کشو بسازید. برای کفش‌ها و کیف‌هایتان نیز قفسه‌هایی جدا در نظر بگیرید تا در معرض دیدتان باشد.

فضای کافی در کمد لباس دخترانه

از دیگر ایده‌هایی که در ساخت این نوع کمد لباس می‌توان پیاده کرد جداسازی لباس‌های مهمانی از لباس‌های خانگی است. بدین صورت که یک قسمت را کلا به لباس‌ها و لوازم مورد نیاز برای مهمانی اختصاص دهید و قسمتی دیگر را برای لباس‌ها خانگی و روزمره اختصاص دهید. در صورتی که متراژ زیادی برای ساخت این مدل کمد لباس دخترانه دارید می‌توانید قسمتی از آن را برای نشیمن در نظر بگیرید. بدین صورت که یک یا چند عدد صندلی یا مبل بسته به فضایی که در اختیار دارید در واک این کلازت قرار دهید.

کمد لباس دخترانه مدرن و خاص

یکی از ترندهای جدید برای واک این کلازت استفاده از آینه قدی در آن است. در صورتی که متراژ کمی برای ساخت این مدل کمد لباس در اختیار دارید بهتر است فضای بیشتری را به ساخت کشو و قفسه اختصاص دهید و کمتری فضای را برای راهرو در نظر بگیرید. همانطور که می‌دانید در صورتی که لباس‌ها و لوازم موجود در یک کمد لباس دخترانه نظم بیشتری داشته باشند علاوه بر دوام بیشتر، استفاده از آن‌ها راحت‌تر  و دسترسی به آن‌ها آسان‌تر است.

ترند در کمد لباس دخترانه 

واک این کلازت‌ها جدیدترین ترند دنیا هستند که تا کنون استقبال بسیار زیادی از آن‌ها شده است. همچنین طبق ترند روز دکوراسیون داخلی هیچ چیز اضافی نباید در اتاق در معرض دید باشد. بنابراین لباس‌ها و دیگر لوازم باید جایی مشخص در اتاق داشته باشند. همچنین اینکه واک این کلازت را می‌توانید در داخل فضای اتاق و یا خارج از آن طراحی کنید. بدین صورت که می‌توانید یک اتاق جداگانه را تبدیل به واک این کلازت برای خود  و یا دخترتان کنید.

کمد لباس دخترانه جدید

کمد لباس دخترانه درب دار

در صورتی که می‌خواهید به کمد یا کلازت خود جلا و جلوه‌ی بیشتری بدهید می‌توانید از نورپردازی‌های مدرن برای این کار بهره بگیرید. کمد دیواری، کلازت و واک‌ این کلازت‌ها می‌توانند به عنوان جدیدترین کمد لباس دخترانه در نظر گرفته شوند.

در صورتی که می‌خواهید اتاق شما و یا دخترتان مرتب‌تر به نظر برسد بهتر است از در برای کمد لباس او استفاده کنید. زیرا یک کمد لباس دخترانه همیشه مرتب نیست و مواقع زیادی ممکن است زمان کافی برای مرتب کردن اتاق او نداشته باشید.

کمد لباس دخترانه درب دار

بنابراین می‌توانید با تعبیه یک در برای کمد لباس از نمایان شدن یک کمد نامرتب جلوگیری کنید. از طرفی می‌توانید از در کمد یا کلازت خود استفاده‌های زیادی کنید، مثلا روی آن آینه قدی نصب کنید.

کمد لباس دخترانه در دار

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن