راهنمای خرید و قیمت تشک رویا

در این مقاله با انواع کالای خواب شرکت رویا اعم از تشک، تخت، بالشت، و محافظ تشک آشنا می‌شوید.

شرکت رویا:  شرکت رویا به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه تولید کالای خواب استاندارد در سال ۱۳۶۳ تاسیس شده است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی پرسنل و بهره‌مندی از به روز ترین ماشین آلات روز دنیا انواع مرغوبی از تشک فنری، اسفنجی را تولید و به مصرف کننده داخلی و خارجی عرضه میکند.

این شرکت به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کالای خواب نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه شناخته میشود. برای نیل به این هدف، رویا انواع کارخانجاتی را به هدف تولید مواد اولیه به شرح زیر راه اندازی کرده است:

 •  کارخانه تولید اسفنج؛
 •  کارخانه تولید موکت؛ 
 • کارخانه پارچه؛
 • کارخانه تولید نوار ژاکارد؛ 
 • کارخانه تولید لایی؛ 
 • کارخانه کشش مفتول؛ 
 • کارخانه فنر زنی؛ 
 • کارخانه اسکلت زنی؛‌ 
 • کارخانه فریم زنی 
 • کارخانه‌ نقش‌دوزی،

انواع  کالای خواب شرکت رویا

همانطور که گفته شد رویا به طور تخصصی در زمینه تولید انواع تشک و کالای خواب فعالیت میکند.

 • تشک
 • تخت
 • بالش

 انواع مدل‌های تشک رویا

تشک های گروه اولترا: این تشک‌ها از انواع تشک‌های فنر منفصل پاکتی هستند. در این گروه از فناوری Cell Pocket استفاده شده که فناوری نوینی در تولید تشک‌های خواب است.

تشک‌های اولترا به دلیل ایجاد احساس متفاوت به هنگام خواب در دنیا با استقبال زیادی روبه رو شده‌اند. الیاف به کار برده شده در این تشک‌ها، از الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی هستند. همچنین از اسفنج‌های چند لایه متراکم و لایه ترموباند در ساخت آنها استفاده شده است.

تمامی تشک‌های گروه اولترا شامل گارانتی ۶ الی ۸ ساله شرکت رویا می‌شوند. ابعاد این تشک‌ها از ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ قابل عرضه هستند.

 1. اولترا ۱
 2. اولترا ۲
 3. اولترا ۳
 4. اولترا ۴

تشک‌های گروه مدیکال:  تشک‌های مریکال از گروه تشک‌های اسفنجی متراکم هستند که اسفنج این تشک‌ها توسط برترین دستگاه‌های روز دنیا مانند CNC آلمانی برش خورده است. در واقع برش‌های مهندشی شده در ساختمان تشک باعث ایجاد تفاوت‌های منحصر به فردی در آن شده است.

سوراخ‌های موجود بر روی انواع تشک مدیکال باعث ایجاد تناسب بین آناتومی بدن شده و همچنین بر روی سطح تشک، کانال‌های ریزی برای تبادل جریان هوا در نظر گرفته شده است که در کاهش دمای تشک موثر هستند. الیاف این تشکها نیز ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی است و بر روی آن نقش دوزی با پارچه گردباف انجام شده است.

 1. مدیکال ۱
 2. مدیکال ۲
 3. مدیکال ۳
 4. مدیکال ۴

تشک‌های گروه بونل: این تشک‌ها در گروه تشک‌های فنری قرار می‌گیرند که از الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی ساخته شده‌اند. اسفنج انواع تشک بونل از چند لایه متراکم مختلف ساخته شده است و محافظت اسکلت توسط موکت ترموفلت انجام می‌گیرد. تمامی تشک‌های بونل شامل گارانتی ۳ تا ۶ ساله شرکت رویا می‌شوند.

 1. بونل ۱
 2. بونل ۲
 3. بونل ۳
 4. بونل ۴
 5. بونل ۵
 6. بونل ۶

سایر تشک‌ها

 1. نوجوان
 2. میهمان

تشک نوجوان رویا از انواع تشک‌های فنری و فنری منفصل هستند طول و عرض تشک نوجوان رویا ۸۰* ۱۸۰ است و شامل گارانتی ۶ ساله شرکت رویا می‌شود.

تشک‌ میهمان رویا نیز از نوع اسفنجی بوده و در ابعاد ۵*۸۰*۱۹۵ سانتیمتر تولید می‌شود. این تشک کم حجم و سبک بوده و علاوه بر قابلیت حمل آسان، جایگزین بسیار مناسبی برای تشک‌های حجیم و سنگین سنتی می‌باشد. این تشک‌ها گزینه‌ای بسیار مناسب برای فضاهای کوچک همچون آپارتمان های کوچک و خوابگاه‌های دانشجویی می‌باشد.


انواع بالش شرکت رویا

 1. سوپر پلاس
 2. رویا ۱
 3. رویا ۲

تمامی بالش‌های رویا از پارچه ۱۰۰ درصد پنبه و الیاف میکرو فایبر ساخته شده‌اند. البته بالش رویا ۲ از الیاف بال فایبر ساخته شده است. این بالشت‌ها خوابی راحت و آسوده و بدون آسیب به گردنتان را فراهم می‌آورد.

 


سایر تولیدات شرکت رویا

 1. محافظ تشک
 2. تخت فلزی
 3. تخت چوبی
 4. تاج تخت

خرید محصولات شرکت رویا

 تشک رویا اولترا ۲

Image result for Spring mattress

این تشک، یک کالای خواب استاندار با پارچه سه لایه گردباف نقش‌دوزی و از گروه تشکهای فنر منفصل(پاکتی) شده است. الیاف به کار برده شده در ساخت این تشک ضد حساسیت و با خاصیت ارتجاعی هستند.

در ساخت الترا دو از چند لایه اسفنج با تراکم‌های مختلف استفاده شده است. اسکلت آن نیز فنری است. محافظ اسکلت تشک لایه اسپان باند است و ارتفاع آن ‌متر است. شما میتوانید این محصول استاندارد را با گارانتی ۸ ساله شرکت رویا از فروشگاه اینترنتی فوبورو تهیه کنید.


تشک رویا اولترا ۳

Related image

اولترا ۳ یک تشک استاندارد از گروه تشک‌های فنر منفصل پاکتی است. جنس رویه این تشک نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف است.

الیاف به کار رفته در این تشک ضد حساسیت و با خاصیت ارتجاعی هستند. برای ساخت تشک اولترا اسفنج چند لایه با تراکم مختلف ساخته شده است.

اسکلت این تشک همانطور که ذکر شد فنر منصل است و محافظت از تشک توسط لایه اسپان باند انجام می‌شود. ارتفاع این تشک ۲۶ سانتی است و طول و عرض آن با تلورانس ۲ سانتی قابل عرضه است.

این تشک را میتوانید با پد اسفنجی اضافه و گارانتی ۷ساله شرکت رویا از فروشگاه اینترنتی فوبورو تهیه کنید. همچنین اولترا ۳ را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ سفارش بدهید.


تشک رویا اولترا ۴

اولترا ۴ هم یک تشک دو طرفه از شرکت رویا است که شامل گارانتی ۶ ساله این شرکت می‌شود. این تشک در گروه تشک‌های فنر منفصل(پاکتی) گنجانده می‌شود.

جنس رویه تشک از پارچه سه لایه گردباف نقش‌دوزی شده است و الیاف آن خاصیت ارتجاعی دارند و ضد حساسیت است. شرکت رویا، اسکلت تشک اولترا ۴ را از فنر منفصل ساخته و محافظ اسکلت تشک نیز از لایه اسپان باند است.

اولترا ارتفاعی در حدود ۲۶ سانتی‌متر دارد و ابعاد طول و عرض آن با تلورانس ۲ سانتی‌متر قابل تغییر است. شما میتوانید  از فروشگاه اینترنتی فوبورو اولترا ۴ را در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ سفارش بدهید.


تشک رویا مدیکال ۲

تشک مدیکال ۲ در گروه تشک‌های اسفنجی-پزشکی قرار میگیرد. جنس رویه تشک با پارچه سه لایه گردباف و نقش دوزی شده ساخته شده است. اسفنج به کاربرده شده در این تشک،چند لایه و با تراکم مختلف است.

اسکلت مدیکال ۲ از اسفنج ساخته شده و به طور کلی مدیکال ۲ ارتفاعی در حدود ۲۱ سانتی متر دارد. طول و عرض این تشک با تلورانس ۲ سانتی‌متر است. مدیکال ۲ شامل گرانتی کیفیت ۵ ساله از شرکت رویا می‌شود.

همچنین شما میتوانید  از فروشگاه اینترنتی فوبورو، مدیکال ۲ را در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ سفارش بدهید.


تشک رویا مدیکال ۳

Image result for Spring mattress

مدیکال ۳ در گروه تشک‌های اسفنجی قرار میگیرد. این تشک دارای رویه نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف است. الیاف به کاربرده شده در مدیکال ۳ از الیاف ضد حساسبت با خاصیت ارتجاعی هستند.

اسفنج تشک مدیکال ۳ از چند لایه با تراکم مختلف ساخته شده همچنین این تشکل به طور کلی اسکلتی از جنس اسفنج دارد. تفاوت تشک مدیکال ۳ و ۲ این است که تشک مدیکال ۳ دارای اسفنج ریباند(فشرده) است و ارتفاع آن نیز ۱ سانت بیشتر است.

همچنین شما میتوانید  از فروشگاه اینترنتی فوبورو، مدیکال ۳ را در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ سفارش بدهید.


تشک رویا بونل ۱

Related image  این تشک از انواع تشک‌های نری شرکت رویا است. اسکلت تشک از فنر متصل به همراه فریم فلزی است. فنرهای تخت به شکل تقویتی در کناره‌ها قرار دارد.

محافظ اسکلت این تشک از جنس موکت ترموفلت است. اسفنج بونل ۱ از چند لایه با تراکم‌های مختلف ساخته شده است.

الیاف به کاربرده شده در آن ضد حساسیت هشتند و خاصیت ارتجاعی دارند. جنس رویه این تشک نقش دوزی با پارچه گردباف است. ارتفاع بونل ۱، ۲۴ سانتی‌متر و طول و عرض آن  با تلورانس ۲ سانتی‌متر است. این تشک را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو به همراه گارانتی ۶ ساله شرکت رویا سفارش بدهید.


تشک رویا بونل ۲

شرکت رویا در ساخت تشک بونل ۲ از چند اسفنج با تراکم مختلف استفاده کرده است.  بونل ۲ تشکی است که در گروه تشک‌های فنری گنجانده میشود.

جنس رویه این تشک نیز از پارچه سه لایه گردباف و نقش دوزی شده است. الیاف به کار رفته در بونل ۲ ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی هیتند. اسکلت تشک به صورت فنر متصل به همراه فریم فلزی و فنرهای تقویت در کناره‌هاست. محافظ اسکلت تخت موکت ترموفلت است ویژگی خاص تشک بونل اسکلت تویت شده اش به همراه ارتفاع ۲۴ سانتی اش می‌باشد.

این تشک را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو به همراه گارانتی ۶ ساله شرکت رویا سفارش بدهید.


تشک رویا بونل ۳

مشخصات تشک بونل ۳ نیز بسیار شبیه به بونل ۲ است. این تشک هم در گروه، تشک‌های فنری قرار میگیرد  و جنس رویه آن نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف است. الیاف این تشک هم ضد حساسیت و با حاصیت ارتجاعی هسند. توشکل رویا بونل ۳ ارتفاعی برابر با ۲۴ سانتی‌متر را دارد.

این تشک را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو به همراه گارانتی۵ ساله شرکت رویا سفارش بدهید.


تشک رویا بونل ۴

بونل ۴ از گروه تشک‌های فنری است که جنس رویه آن نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف است. الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی از ویژگی‌های جالب این تشک است.

ارتفاع تشک ۲۲ سانتی‌متر است و محافظ اسکلت آن از موکت ترموفلت است. این تشک را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو به همراه گارانتی۴ ساله شرکت رویا سفارش بدهید.


تشک رویا بونل ۵

تشک بونل ۵ ارتفاع کمتری نسبت به سایر نمونه‌های بونل دارد. ارتفاع این تشک در حدود ۱۹ سانتی‌متر است و اسکلت آن از فنر متصل به همراه فریم فلزی و فنرهای تخت تقویتی در کناره‌ها ساخته شده است.

این تشک را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰*۲۰۰؛ ۱۰۰*۲۰۰؛ ۱۲۰*۲۰۰؛ ۱۴۰*۲۰۰؛ ۱۶۰*۲۰۰؛ ۱۸۰*۲۰۰ و در نهایت ۲۰۰*۲۰۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو به همراه گارانتی۳ ساله شرکت رویا سفارش بدهید. رویا بونل ۵ نقش‌دوزی با پارچه سه لایه گردباف شده و دارای الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی است.


تخت چوبی با رویه پارچه

تخت چوبی رویا دارای اسکلت چوبی است. جنس رویه این تخت از پارچه سه لایه گردباف و نقش‌دوزی شده است. پایه این تخت چرخشی و از پلاستیک فشرده ساخته شده است و دارای یکسال ضمانت شرکت رویال است.

این تخت را میتوانید در یکی از ابعاد ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰ و یا ۱۶۰ ا فروشگاه اینترنتی فوبورو سفارش بدهید. البته این سخت نیز شامل ضمانت یکساله شرکت رویا است.


تخت چوبی با رویه فلزی

جنس رویه تخت فلزی شرکت رویا از پارچه سه لایه گردباف است که نقش دوزی شده است. اسکلت این تخت فلزیست و پایه چرخشی آن از جنس پلاستیک فشرده است. تخت فلزی رویا را در یکی از ابعاد ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰ و یا ۱۶۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو سفارش بدهید. البته این سخت نیز شامل ضمانت یکساله شرکت رویا است.

 


تاج تخت mdf رویا

تاج ‌های تخت رویا به عنوان کالای جانبی دیگری برای نصب روی تخت‌های رویا (باکس) تولید شده است. این

تاج‌ها از نوع ام دی اف بوده و در سه رنگ سفید، قهوه‌ای و خودرنگ تولید و عرضه می‌شود. شما میتوانید این تاج‌ها را در یکی از ابعاد ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰ و یا ۱۶۰ از فروشگاه اینترنتی فوبورو سفارش بدهید.

 


 

نتیجه گیری

بیش از یک سوم عمرم انسان در فرایند خواب سپری میشود؛ بنابراین اهمیت به کیفیت این بخش از زندگی انسان بسیار مهم است. خرید کالای خواب استاندارد که از متریال باکیفیت ساخته شده باشن به همین دلیل اهمیت فروان دارد. تشک، تخت، تاج، و بالشت کالای خواب محسوب میشوند که واجب است از بین بهترین برندها خریداری شوند.

در ایران، شرکت رویا با بیش از ربع قرن تجربه در ساخت و تولید تخصصی کالا خواب فعالیت میکند و توانسته رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود را کسب کند. برای خرید تمامی محصولات شرکت رویا میتوانید به فروشگاه فوبورو مراجعه کنید. از فوبورو تمامی محصولات رویا را با گارانتی رویا خریداری و درب منزل تحویل بگیرد.

امتیاز کاربران: ۵ ( ۳ رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن