موضوعات داغ

۴ رنگ جذاب تابستانی برای سرویس بهداشتی(حمام و دستشویی)

در این مقاله با 4 رنگ محبوب برای حمام و دستشویی آشنا می‌شویم.

سرویس بهداشتی: تابستان با آمدنش نور، روشنایی و گرما را نیز می اورد. تابستان زمان خوبی است که در آن بتوانیم رنگ‌های جدیدی را امتحان کنیم. برای این تغییر رنگ خیلی از ما قطعا از آشپزخانه و یا اتاق نشیمن شروع خواهیم کرد.

اما یکی از مکان‌هایی که معمولا درباره تغییر رنگ آن غفلت میکنیم، محیط حمام و دستشویی است. اما دکوراسیون حمام و دستشویی دقیقاً همان محیطی است که می‌تواند لایف استایل خانه و زندگی شما را حتی با یک تغیر ساده در هارمونی رنگها تغییر بدهد.

بهترین رنگها برای حمام و دستشویی دقیقا همانهایی هستند که حس آرامش با سبکی خاص را ترکیب کرده و به نمایش می‌دهند. در ماه‌های گرم و راحت تابستان می‌توانید تا دلتان میخواهد رنگ‌های گرم و شاد را امتحان کنید، رنگهایی که روحی گرم و شاد برای شما ایجاد می‌کنند.

از رنگ سبز کله غذایی و زرد همیشه محبوب تا رنگ سبز پاستیلی طیف رنگی هستند که برای حمام و دستشویی بسیار مناسبند. در این مقاله سعی داریم شما را با ۴ رنگ محبوب تابستان ۲۰۱۹ برای حمام و دستشویی آشنا کنیم.

سبز کله غازی(سبز اقیانوسی)؛ رنگ آرامش‌بخش

زمانی که نوبت به دکوراسیون حمام و دسشویی می‌رسد همه ما به سراغ رنگهایی چون سفید و آبی می‌رویم و این رنگها پرکاربردترین رنگها در چندسال اخیر برای سرویس بهداشتی بوده اند.

تابستان امسال به سراغ رنگهایی که کمی پررنگتر و پرزرق و بر تر هستند، برویم. یک رنگی که به مراتب از فیروزه ایی براق تر است و هماهنگی بیشتری هم با سایر رنگها دارد. این رنگ سبز جذاب هماهنگی بسیار زیادی با سایر رنگها نیز خواهد داشت. این رنگ تم زیبایی را به حمام و دسشویی شما می‌بخشد که تا سالها برای شما درخشان و خاص خواهد بود.


 رنگ زرد آفتابی؛ محبوب همیشگی

از یک رنگ جذاب و زیبا مانند سبز کله غازی به سراغ رنگ جذاب دیگری که مناسب فصول گرم سال است میرویم. بله! رنگ زرد که محبوب دل بسیاری از افراد است. این رنگ تاثیر بسیار زیادی بر روی افراد مختلف میگذارد.

می‌توانید دیوارهای قدیمی را به رنگ زرد دربیاورید و یا کاشی های حمام را با کاشی های کوچک زرد عوض کنید. فرقی نمی‌کند که شما دیوارها را به رنگ زرد در بیاورید و یا وسایلی که زرد رنگ هستند را به خانه تان اضافه کنید؛ فقط اطمینان حاصل کنید که این رنگها یک یا دوبار تکرار بشوند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ زرد روشن به همراه دیوارهای طرح دار است که به این شکل استایل مدیترانه‌ایی زیبایی را به سرویس بهداشتیتان خواهید بخشید.


سفید و چوبی؛ جذاب و شیک

ترکیب رنگ سفید و چوب با یکدیگر یکی از ترندهای محبوب دکوراسیون در سال ۲۰۱۹ شده است. این ترکیب رنگ هروز طرفداران بیشتری را پیدا میکند. به نظر می‌رسد این ترکیب رنگی یکی از ترکیب رنگهای محبوب برای تمامی دکوراتورها در سال ۲۰۲۰ نیز باشد.

در نهایت رنگ چوب و رنگ سفید یک پالت رنگ عالی برای حمام عالی ست که زیبایی و طراوت خود را با الهام از اسپا و گرمای چوب ترکیب می کند.


سبز پاستیلی؛ بازگشتی دوباره

رنگهای پاستیلی از محبوبترین رنگها در چند سال اخیر هستند. این رنگها به راحتی از مسیر رنگارنگتری جایگزین رنگ سفید میشوند. یکی از رنگهای پاستیلی که برای دکوراسیون حمام و دسشویی محبوب است. رنگ سبز پاستیلیست. رنگ سبز پاستلی را میتوانید به عنوان رنگ زمینه استفاده کنید.

سبز پاستیلی مناسب برای تمامی حمام‌ها چه سبک‌های سنتی و چه مدرن است. این رنگ‌ها حتی حمام های سنتی را به حمام های مدرن و شگفت انگیز تبدیل خواهند کرد.

جمع‌بندی پایانی

انتخاب رنگ درست برای دکوراسیون خانگی همانند معجره‌ایست که تحول شگفت انگیز در خانه‌تان ایجاد خواهد کرد. هر سال نیز دکوراتیوها رنگهای خاصی را به عنوان ترند سال انتخاب میکنند. در تابستان سال ۲۰۱۹، ۴ رنگ جذاب سبز کله غازی، زرد، سبز پاستیلی و در نهایت ترکیب رنگ سفید و چوبی به عنوان رنگهای محبوب برای حمام و دسشویی انتخاب شده اند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن