موضوعات داغ

۱۰ ایده برای دکوراسیون اتاق خواب کودکان

در این مقاله با چنده ایده و نحوه دکوراسیون اتاق کودک آشنا می‌شوید.

طراحی و دکوراسیون اتاق کودک در نوع خودش بسیار کار سختی است چرا که فرزند شما مدام در حال رشد؛ و حال و روحیات او تغییر پذیر است. کودکان در دنیای امروز تحت تاثیر انواع تکنولوژی ها و گجت ها هستند و در این دنیا علاقمند به شخصیت ها و ابر قهرمانان مختلف.

اما در دنیای طراحی داخلی نیز روش های مختلفی وجود که نیازها و علاقه مندی‌های بی پایان کودکان را پاسخ می‌دهد.برای مثال با ترکیب تعادل و خلاقیت در رنگ آمیزی دیوارها میتوانید به نتایج شگفت انگیزی برسید.

اتاق خواب کودک دیزاین و طراحی اتاق کودک اتاق خواب کودک دختر رنگ صورتی

در اتاق کودکتان میتوانید از ترکیب رنگ های درخشان و شاد برای تخت، کمد و فرش اتاق استفاده کنید. در برابر استفاده از یک رنگ شاد و جذاب از یک تناژ رنگی که  تضاد خوبی با رنگ غالب ایجاد میکند بهره ببرید.

اتاق خواب کودک اتاق کودک دیزاین و طراحی داخلی اتاق کودکاستفاده از کاغذ دیواری، پوستر و تگ هایی از شخصیت های مورد علاقه کودکتان راه بسیار  مناسبیست که اتاق را به شکلی که مورد پسند دختر یا پسرتان هست دربیاورید.

اتاق خواب کودک طراحی داخلی اتاق زیبا اتاق کودک دختر

استفاده از تختهای دو طبقه با راه پله و میز مطالعه وکتابخانه، در داشتن یک دکوراسیون متفاوت برای اتاق کودک بسیار مناسب خواهد بود. بنابراین استفاده از این تخت ها را نادیده نگیرید چرا که شما با یک خرید هم تخت، هم میز مطالعه و کامپیوتر، هم کتابخانه و در نهایت کمد برای اتاق کودکتان خریده اید.

اتاق خواب رنگ بنفش تخت کمد میز مطالعه میز کامپیوترتا جایی که میوانید فضاهای مشخصی در اتاق کودکان تعیین کنید. مثلا محل بازی کودکتان با محل انجام تکلیفشان کاملا می بایست جدا از هم باشند. به این شکل کودکتان در هنگام انجام کارهایشان تمرکز کافی را خواهد داشت.

اتاق خواب کودک محل بازی کودک خانه زیبا

نحوه چیدمان صحیح اتاق کودک به این شکل است که ابتدا تخت را در جای درست و مناسب به عنوان یک نقطه کانونی قرار بدهید و سپس در اطراف آن تخت و کمد و سایر وسایل را چیدمان کنید.

اتاق خواب کودک کودک دختر اتاق صورتیاین نکته را هم فراموش نکنید که هرچه رنگ اتاقتان روشن تر جذاب تر باشد برای روحیه کودک دلبنتان بهتر است. برای مثال استفاده از رنگ های روشن و ملایم نظیر قرمز و صورتی و نارنجی و گلبهی برای اتاق کودکان دخترتان استفاده کنید.

اتاق خواب کودک اتاق بچه اتاق شیک

از طريق
21 Beautiful Children’s Rooms
منبع
سایتhome-designing
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن