موضوعات داغ

طراحی داخلی به سبک روستیک (روستایی) قسمت اول

خانه خود را اینگونه روستیکی دیزاین کنید

خلاصه نوشته

  • راحی به سبک روستیک (سبک روستایی) به معنی ایجاد یک فضای راحت و با آرامشی است که سبک غالب آن بهره گیری از وسایل کهنه مانند (وسایلی که به روش های خاصی حالت کهنگی به آن ها می دهند) و سبک طراحی دکوراسیون قدیمی است. دکوراسیون روستیکی مدرن اغلب با خانه هایی با استایل صنعتی هماهنگ و متناسب هستند.

دکوراسیون روستیک

طراحی به سبک روستیک (سبک روستایی) به معنی ایجاد یک فضای راحت و با آرامشی است که سبک غالب آن بهره گیری از وسایل کهنه مانند (وسایلی که به روش های خاصی حالت کهنگی به آن ها می دهند) و سبک طراحی دکوراسیون قدیمی است. دکوراسیون روستیکی مدرن اغلب با خانه هایی با استایل صنعتی هماهنگ و متناسب هستند. ترکیب کردن طرح های مختلف مبلمان روستیک با ایده های صنعتی منجر به کنتراست جالبی در فضا می شود. مخصوصا زمانیکه بتن و فلز بازیافت شده با گرده چوب گرم و چوب خیزران طبیعی ترکیب شوند. ما در این دو پست دو نمونه ایستا از طراحی فضای داخلی خانه به سبک روستایی را انتخاب کرده ایم که با تغییراتی در آن ها می توانید آن ها را سفارش داده تا پس از طراحی و ساخت در منزلتان به مرحله اجرا دربیایند. یکی از آن ها کلبه ای قهوه ای است که به نظر می رسد تقریبا همه چیز آن مستعمل و استفاده شده است و در حال حاضر گویا تازه از یک ساختمان صنعتی رها شده، پیدا شده اند.

دکوراسیون دومی در خانه ای به سبک سنتی اجرا شده است که از قطعات تزئینی به وفور در دکوراسیون داخلی اش استفاده کرده است در کنار استایل بنی و مدرنی که دارد. این دو نمونه به خوبی نشان می دهند که چطور می توان بین خانه های به سبک روستیک (روستایی) با نمای صنعتی تعادل و همخوانی ایجاد کرد.

مبلمان و دکوراسیون داخلی روستیک فوبورو rostic foboro
مبلمان و دکوراسیون داخلی روستیک فوبورو rostic foboro

 

این فضای داخلی سبک روستایی تحت تاثیر یک فضای داخلی انباری در شیکاگوی آمریکا است. از این زاویه دید، طرح روستیک در مقابل سطح سخت بتنی کف منزل به زیبایی قرار میگیرد. با نگاه کردن به زیر مبل در اتاق نشیمن روستیک (روستایی)، یک فرش با زاویه جالبی شما را دعوت به آمدن و نشستن می کند، سپس شما را تا بازگشت به سوئیت غذاخوری مشایعت می نماید.

مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک فوبورو3 rostic foboro
مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک فوبورو۳ rostic foboro

زنجیرهای جداگانه ای از میزها و یک گلدان قدیمی، مرکزیت جذابی را در سالن ایجاد می کند. قفسه های فلزی روستیک یک قفسه کتاب (کتابخانه روستیک) بلند را در دیوار مجاور به سالن ایجاد می کند.

مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک فوبورو5 rostic foboro کتابخانه روستیک
مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک فوبورو۵ rostic foboro کتابخانه روستیک

یک مجموعه غذاخوری صنعتی شامل یک میز غذاخوری چوبی روستیک با یک پوشش رنگی قدیمی و یک مجموعه از شش ابزار و وسیله که به خوبی با یکدیگر مچ شده اند. مخصوصا صندلی های اپن روستیک

مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک، صندلی اپن روستیک و میز ناهارخوری روستیک
مبلمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک، صندلی اپن روستیک و میز ناهارخوری روستیک

مرکز میز روستیک یک گلدان بتنی با محفظه ای فلزی قرار دارد که با یک لامپ نازک رنگی کاغذی مدرن ترکیب شده است.

گلدان صنعتی خانه به سبک روستیک
گلدان صنعتی خانه به سبک روستیک

میز روستیک نیز به عنوان یک کنسول جانبی ساده در محل ناهارخوری عمل می کند، جایی که یک لامپ دیواری نوسانی بر روی یک اثر هنری قرار گرفته است.

لامپ آویز بازو دار خانه به سبک روستیکی
لامپ آویز بازو دار خانه به سبک روستیکی

جعبه فلزی و چوبی فضای زیر کنسول روستایی را در این خانه به زیبایی پر می کند.

میز کهنه طور خانه به سبک روستیکی
میز کهنه طور خانه به سبک روستیکی

آشپزخانه جزیره مانند یکی دیگر از قطعه های این دکوراسیون روستیکی استکه بسیار زیبا به نظر می رسد. یک صندلی فلزی با مقدار زیادی پاتینا نیز در یک سمت نشسته است. همچنین می بینیم که مجرای اکسپرس ظاهر شده با چراغ های LED در اطراف پایه خود قرار داده شده است تا نور را در سرپوش پخت و پز روشن کند.

صندلی و میز صنعتی طور خانه به سبک روستیکی
صندلی و میز صنعتی طور خانه به سبک روستیکی

 

در ادامه سایر تصاویر این خانه بسیار زیبا و مجلل آورده شده است. شما میتوانید جهت سفارش طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی با طرح روستیک با مشاوران ما در فوبورو تماس بگیرید.

اجاق کهنه و بزرگ خانه روستیکی
اجاق کهنه و بزرگ خانه روستیکی
دکوراسیون داخلی سبک روستیک
دکوراسیون داخلی سبک روستیک
رختکن مدرن خانه روستیکی
رختکن مدرن خانه روستیکی
ست خواب خانه با طرح روستیکی
ست خواب خانه با طرح روستیکی
سبدهای حصیری خانه طرح روستیک
سبدهای حصیری خانه طرح روستیک
مشاهده بیشتر

farshad arab

من عاشق نوشتنم. به اعتقاد من متنی که بتونه رو خوانندش تاثیر درستی بذاره ارزشش از دلار و ریالم بالاتره! خیلی هم خوشحال میشم نظراتتونو در مورد مقاله هام بدونم.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن