طراحی معاصر به سبک روستیک (روستایی) قسمت دوم

دکوراسیون روستیک معاصر

دکوراسیون روستیک

طراحی به سبک روستیک (سبک روستایی) به معنی ایجاد یک فضای راحت و با آرامشی است که سبک غالب آن بهره گیری از وسایل کهنه مانند (وسایلی که به روش های خاصی حالت کهنگی به آن ها می دهند) و سبک طراحی دکوراسیون قدیمی است. دکوراسیون روستیکی مدرن اغلب با خانه هایی با استایل صنعتی هماهنگ و متناسب هستند. ترکیب کردن طرح های مختلف مبلمان روستیک با ایده های صنعتی منجر به کنتراست جالبی در فضا می شود. در این پست دکوراسیون روستیک خانه ای که به سبک سنتی اجرا شده است که از قطعات تزئینی به وفور در دکوراسیون داخلی اش استفاده کرده است در کنار استایل بنی و مدرنی که دارد. این دو نمونه به خوبی نشان می دهند که چطور می توان بین خانه های به سبک روستیک (روستایی) با نمای صنعتی تعادل و همخوانی ایجاد کرد.

در اصل این طرح خانه ای است که از برخی از اصول قدیمی ساخته شده است که برخی ناحیه های(زون ها) غیرمعمول به سبک کلبه سنتی بلاروسی ساخته شده است.

نمایی از یک خانه روستایی بلاروسی
نمایی از یک خانه روستایی بلاروسی

شکل بیرونی این خانه معاصربه مانند نیمی از یک کلبه ساده است. این خانه گویا در تصویر آینه به منظور تکمیل سایه به شکل متقارن است.

خانه معاصر روستیک
خانه معاصر روستیک

آویز سقف ها که به شکل طبیعی بافته شده از ما جهت ورود به این فضای زندگی روستیک استقبال می کند. تیرهای چوبی باریک حجم بالایی از فضا را در بر میگیرند، در حالی که پارچه های پیچیده، کوسن های نیمکت را در زیر تزئین می کنند. تیرهای چوبی ضخیم به عنوان میزهای قهوه و حتی پایه های میزها کار می کنند و روکش های فرش منطقه بندی طرح باز اتاق را مشخص می کند.

سبد و صندلی های روستیک
سبد و صندلی های روستیک

کف سفید براق، فضای  این خانه را بسیار تمیزتر از خانه قبلی نشان می دهد.

صندلی و کفپوش براق خانه روستایی روستیکی
صندلی و کفپوش براق خانه روستایی

اشکال و انحاناهای جالب این میز تحریر روستیک نمای خیره کننده ای را به فضا داده است.

میز آرایش روستیک
میز آرایش روستیک

پس از باز شدن درب طویله ای طور روستیک یا ریلی روستیک، فضای محشر داخل حمام به زیبایی نمایان می شود. پشت درب حمام خانه ی روستایی یک وان حمام سفید مدرن با دیوار و بتن-چوبی قرار دارد.

درب طویله ای(ریلی) روستیک
درب طویله ای(ریلی) روستیک

قفسه بندی آشپزخانه با ظروف سفید سفالی پر شده اند تا با استفاده از ظروف یک فضای بصری بکر را به کابینت های آشپزخانه روستایی چوبی شیک اضافه کند. استفاده از فلز آلومینیوم نیز کمی حالت فضای صنعتی به آشپزخانه القا کرده است که نوعی تلفیق سبک روستیک-صنعتی را منجر شده است.

نمای آشپزخانه با مبلمان و کابینت های پوبی روستیک
نمای آشپزخانه با مبلمان و کابینت های پوبی روستیک

کارشناسان ما در فوبورو آمادگی ارائه خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع طرح های دکوراسیون روستیک برای منزل شما با توجه به سلیقه و بودجه تان را دارند. می توانید با ما تماس گرفته تا در انتخاب و تجهیز منزلتان به سبک های روز مبلمان روستیک همراهتان باشیم.

دکوراسیون خانه به سبک روستیک
دکوراسیون خانه به سبک روستیک

 

مشاهده بیشتر

farshad arab

من عاشق نوشتنم. به اعتقاد من متنی که بتونه رو خوانندش تاثیر درستی بذاره ارزشش از دلار و ریالم بالاتره! خیلی هم خوشحال میشم نظراتتونو در مورد مقاله هام بدونم.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن