راهنمای خرید و قیمت صندلی اپن آشپزخانه

8 نکته و 6 پیشنهاد ویژه جهت خرید صندلی اپن آشپزخانه‌های امروزی

صندلی اپن در خانه های آپارتمانی و کوچک امروزی به یک عنصر نسبتا ضروری تبدیل شده است که بدون آن بخشی از فضای مفید که استفاده از اپن آشپزخانه است کاربرد اصلی خود را از دست خواهد داد. در صورتیکه استفاده از این صندلی های پایه بلند در بسیاری از مواقع منجر به حذف میز غذاخوری نیز خواهد شد. از انجا که انتخاب و خرید وسایل زندگی نیاز به رعایت اصول خاص و ریزه کاری هایی دارد در این پست مهمترین نکاتی که می بایست پیش از انتخاب صندلی اپن برای آشپزخانه منزلتان رعایت کنید را با ارائه پینشهاداتی از سوی کارشناسان فوبورو برایتان آماده کرده ایم.


 

برای خرید صندلی اپن سقف هزینه مشخصی در نظر بگیرید:

قبل از خرید بهتر است در نظر بگیرید که تا چه سقفی می خواهید جهت خرید صندلی های اپن خود هزینه کنید، بعد از آن متناسب با بودجه خود و سایر فاکتورها به دنبال صندلی های مناسب بگردید.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

     ۲. صندلی اپن با چه نوع نشیمنی را ترجیح می دهید؟

هدف اصلی از خرید هر نوع صندلی میبایست نشستن راحت روی آنها باشد. پس راحتی نشیمنگاه صندلی را می بایست در بین گزینه های موجود را اولویت اول قرار داد. نشیمن صندلی های اپن می بایست از جنس و ارگونومی مناسبی برخوردار باشند تا شما روی آن احساس راحتی داشته باشید، نشیمن های خیلی سفت، خیلی نرم یا غیر مهندسی در بلند مدت در بدن ایجاد ناراحتی می کنند.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۳. ارتفاع مناسب صندلی اپن با توجه به اندازه اپن آشپزخانه تان چقدر است؟

ارتفاع صندلی ها باید با ارتفاع اپن یا کانتر آشپزخانه شما هماهنگی کامل داشته باشد. بهترین حالت این است که برای اپن یا کانتر صندلی هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع تهیه کنید تا از این بابت نگرانی نداشته باشید. که البته این نوع صندلی ها از صندلی های ثابت گرانتر هستند. ارتفاع صندلی باید طوری باشد که فرد در هنگام سرو غذا، احساس ناراحتی نکند.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۴. به محل و نحوه قرار گرفتن پا روی صندلی اپن دقت کنید:

داشتن جای پا در قسمت پایه صندلی های اپن حس راحتی را در هنگام نشستن بر روی این صندلی ها بیشتر می کند.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۵. ابعاد پشتی صندلی اپن:

پشتی تکیه گاه ها نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشند تا در نشستن و تکیه دادن شما روی صندلی اختلال ایجاد کنند. در انتخاب صندلی اپن با تکیه گاه باید به سایز و ارتفاع آن و همخوانی اش با اپن آشپزخانه دقت نمایید. برای این منظور می توانید با کارشناسان ما در فوبورو تماس بگیرید. در بعضی از موارد از میز اپن به عنوان میز کار و یادداشت و… نیز استفاده می شود که در این حالت روی صندلی های پشتی دار به سبب تکیه کمر به پشتی ها، احساس خستگی کمتری هم به کاربر القا می شود. در مقابل، طرح های بدون پشتی فضای کافه ای شکل و فانتزی به دکوراسیون آشپزخانه می دهند.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۶. توجه به همخوانی صندلی اپن با فضای آشپزخانه:

چنانچه فضای آشپزخانه(کابینت ها، کانتر، دیوارها و…) از جنس چوبی باشند بهتر است صندلی انتخابی شما نیز از جنس چوب با رنگبندی متناسب با این فضا باشد. البته اگر بخواهید برای نمای چوبی از صندلی پایه فلزی استفاده کنید با رعایت رنگبندی و اصول زیبا شناختی می توانید این کار را انجام دهید.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۷. صندلی های اپن خاص (مانند صندلی اپن حصیری) احتمالا انتخاب مناسبی نیستند:

این نوع صندلی اپن نیز به دلیل بافت چوبی در نشیمن گاهش می تواند در منازلی با سبک سنتی مورد استفاده قرار بگیرد، اما باید توجه داشته باشید که علی رغم اینکه حس زیبایی شناختی که در فضای آشپزخانه ایجاد می کند ممکن است در برخی مواقع جهت نشستن طولانی مدت انتخاب مناسبی نباشد.

صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro

۸. صندلی اپن پلاستیک؟

این مدل صندلی نیز که تقریباً در تمامی فروشگاه های فروش مبلمان یافت می شود به علت وزن سبک و امکان جابه جایی آسان و البته قیمت ارزان تر معمولاً مورد استقبال زیادی قرار می گیرد، اما حواستان باشد اگر صندلی های ثابت و ارزان قیمت می خواهید حتماً باید به ارتفاع میز اپن خود توجه داشته باشید تا صندلی که خریداری می کنید هنگام استفاده در پشت میز کوتاه تر یا بلندتر از حد استاندارد نباشد و در هنگام میل غذا شما را دچار مشکل نکند.

در ادامه ۶ پیشنهاد ویژه که از طرف کارشناسان فوبورو از لحاظ قیمت، کیفیت، ارگونومی و زیبایی شناختی بررسی و تایید شده است را برای شما آورده ایم. همچنین جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در پشتیبانی فوبورو در تماس باشید.

 

صندلی اپن آشپزخانه پیشنهاد فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro
صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro صندلی اپن آشپزخانه خرید از فروشگاه مبلمان اداری و دکوراسیون فوبورو foboro
صندلی اپن آشپزخانه تیس مدل B58 
صندلی اپن آشپزخانه تیس مدل B37 
صندلی اپن آشپزخانه تیس مدل B31 
صندلی اپن آشپزخانه
صندلی اپن آشپزخانه خرید راهنما
صندلی اپن ارزان مدل تیس فوبورو
صندلی اپن جهانتاب مدل برلیان 
صندلی اپن جهانتاب مدل پنی
صندلی اپن تیس مدل B80 
برچسب ها
مشاهده بیشتر

farshad arab

من عاشق نوشتنم. به اعتقاد من متنی که بتونه رو خوانندش تاثیر درستی بذاره ارزشش از دلار و ریالم بالاتره! خیلی هم خوشحال میشم نظراتتونو در مورد مقاله هام بدونم.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن