راهنمای ساخت

آموزش کامل ساخت میز + ویدئو

میزتو خودت بساز!

ساخت میز

میز از جمله وسایلی است که می تواند جلایی به فضای منزل و اداره دهد. استفاده از میز علاوه بر اینکه راحتی را افزایش میدهد موجب افزایش فضای مفید نیز میشود. بسیاری از افراد به نشستن و کار کردن روی زمین عادت ندارند و حتما می بایست روی صندلی و پشت میز کارهایشان را انجام دهند. البته برای سرو غذا اکثر افراد می توانند روی زمین بنشینند و میزغذاخوری یک نیاز ضروری برایشان به حساب نمی آید البته بجز رستوران ها که حتما باید از میز برای سرویس دهی استفاده کنند. رستوران های سنتی بجای استفاده از میز از اصطلاحا تخت برای اینکار استفاده میکنند.
در این کلیپ شما با روش ساخت یک مدل میز از ابتدا(آماده سازی الوار) تا مرحله ی پیش از رنگ آمازی و پرداخت آشنا می شوید و می توانید میز خودتان را خودتان بسازید و از هزینه های سرسام آور خرید میز راحت شوید. البته اگر قصد خرید میز را نیز دارید دیدن این کلیپ کمک زیادی به شما خواهد کرد چراکه با دانستن مراحل ساخت میز پیش از خرید میز علم و شناخت شما به میزان زیادی افزایش می یابد که کمک بزرگی به شما در انتخاب میز و خرید میز خواهد کرد.
کارشناسان ما در فوبورو نیز آماده هرگونه پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمینه انتخاب و خرید میزهای مختلف از جمله میز تحریر، میز مطالعه، میز ناهار خوری، میز مدیریتی، میز کنفرانس، میز کامپیوتر و میز آرایش هستند.
مشاهده بیشتر

farshad arab

من عاشق نوشتنم. به اعتقاد من متنی که بتونه رو خوانندش تاثیر درستی بذاره ارزشش از دلار و ریالم بالاتره! خیلی هم خوشحال میشم نظراتتونو در مورد مقاله هام بدونم.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن