روش‌های پرداخت و تسویه

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: 

در حال حاضر یکی از بهترین و آسان ترین روشهای پرداخت هزینه خرید های اینترنتی در دنیا ، پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانک‌ها می‌باشد. به همین منظور سایت فوبورو برای رفاه حال و تسهیل در امر خرید و پرداخت تمامی کاربران خود، اقدام به اخذ درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت را نموده است.

لذا تمامی کاربران با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از جمله بانک ملت، ملی، صادرات، پارسیان، پاسارگاد، شهر، سامان، سرمایه، اقتصاد نوین، کشاورزی، سینا، کارآفرین، قوامین، آینده، دی، مسکن و ... و داشتن رمز دوم اینترنتی کارت خود می توانند وجه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

 

2. پرداخت کارت به کارت:

آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی سفارش خود را ندارند می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز (ATM)، کارت به کارت اینترنتی و یا موبایل بانک هزینه سفارش خود را کارت به کارت نمایند.

 

3. پرداخت واریز به حساب :

حالت دیگر پرداخت، واریز به حساب بصورت نقدی می‌باشد. کاربران می توانند هزینه سفارش خود را از طریق بانک به شماره حساب فروشگاه واریز نمایند.

 

 نکات مهم و قابل توجه

1. با پرداخت به روش درگاه اینترنتی، تمامی مشخصات سفارش و وجه پرداختی شما در سیستم مشتریان فوبورو ثبت گردیده و  به منزله قطعی شدن سفارش شما می باشد و سریعاً مورد بررسی و بر طبق روال کاری ارسال سفارشات فروشگاه، ارسال می‌شود.

2. کاربرانی که از روش کارت به کارت و یا واریز به حساب وجه سفارش خود را پرداخت می کنند، باید بعد از پرداخت، اطلاعات فیش پرداختی خود را از طریق لینک رهگیری سفارش در بالای سایت، ارسال کنند و بعد از تایید شدن پرداخت توسط فروشگاه، سفارش مورد پردازش و ارسال قرار می‌گیرد.

3. در روش‌های پرداخت کارت به کارت و  واریز به حساب، سفارش بعد از تایید پرداخت و تسویه حساب، توسط فروشگاه، مورد پردازش و ارسال قرار می‌گیرد.

 

شماره حساب فروشگاه فوبورو

 شماره کارت : 1639- 7316- 3379- 6104
 نام بانک :  بانک ملت
 به نام :  محمود تیموری

 

شماره حساب:   1685301373005
 شماره کارت :   3756 - 2258 - 1011 - 5892
 نام بانک :   بانک سپه
 به نام :   محمود تیموری