روش‌های پرداخت و تسویه

 1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: 

در حال حاضر یکی از بهترین و آسان ترین روشهای پرداخت هزینه خرید های اینترنتی در دنیا ، پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانک ها می باشد. به همین منظور سایت فوبورو برای رفاه حال و تسهیل در امر خرید و پرداخت تمامی کاربران خود، اقدام به اخذ درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت را نموده است .

لذا تمامی کاربران با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از جمله بانک ملت ، ملی ، صادرات ،پارسیان ، پاسارگاد ، شهر ،سامان ، سرمایه ، اقتصاد نوین ،کشاورزی ،سینا ، کارآفرین ،قوامین ، آینده ، دی ،مسکن ، و ... و داشتن رمز دوم اینترنتی کارت خود می توانند وجه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

 

2. پرداخت کارت به کارت:

آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی سفارش خود را ندارند می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز (ATM) ، کارت به کارت اینترنتی و یا موبایل بانک هزینه سفارش خود را کارت به کارت نمایند.

 

3. پرداخت واریز به حساب :

حالت دیگر پرداخت، واریز به حساب بصورت نقدی می باشد . کاربران می توانند هزینه سفارش خود را از طریق بانک به شماره حساب فروشگاه واریز نمایند.

 

 نکات مهم و قابل توجه

1. با پرداخت به روش درگاه اینترنتی، تمامی مشخصات سفارش و وجه پرداختی شما در سیستم مشتریان فوبورو ثبت گردیده و  به منضله قطعی شدن سفارش شما می باشد و سریعا مورد بررسی و بر طبق روال کاری ارسال سفارشات فروشگاه ، ارسال می گردد.

2. کاربرانی که از روش کارت به کارت و یا واریز به حساب وجه سفارش خود را پرداخت می کنند ، باید بعد از پرداخت ، اطلاعات فیش پرداختی خود را از طریق وارد شدن به حساب کاربری (اکانت من) و از منو ثبت فیش بانکی ،ارسال کنند و بعد از تایید شدن پرداخت توسط فروشگاه ، سفارش مورد پردازش و ارسال قرار می گیرد.

3. در روشهای پرداخت کارت به کارت و  واریز به حساب ، سفارش بعد از تایید پرداخت و تسویه حساب، توسط فروشگاه  ،مورد پردازش و ارسال قرار می گیرد.

 

شماره حساب فروشگاه فوبورو

 شماره کارت : 1639- 7316- 3379- 6104
 نام بانک :  بانک ملت
 به نام :  محمود تیموری

 

شماره حساب:   1685301373005
 شماره کارت :   3756 - 2258 - 1011 - 5892
 نام بانک :   بانک سپه
 به نام :   محمود تیموری