قیمت و راهنمای خرید کتابخانه اداری و خانگی

قیمت و راهنمای خرید کتابخانه اداری و خانگی

زمان ایجاد: 2018-07-16 بازدید کننده: 61749

در این مقاله می خواهیم شما را با انواع کتابخانه هایی آشنا کنیم که در محیط های کاری مانند شرکت ها، دفاتر کاری، محیط های استارتاپی وحتی در خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

پس با ما در فوبورو همراه باشید.

 

قیمت و راهنمای خرید کتابخانه اداری و خانگی

 معرفی انواع کتابخانه چوبی خانگی و اداری

 

کتابخانه ها در طرح ها و اشکال مختلف موجود می باشند. می توانید کتابخانه ای بخرید که بلندی آن تا سقف هم می رسد و یا تنها چند قفسه بیشتر نداشته باشد و برای برداشتن کتابها مجبور به خم شدن باشید. برخی از کتابخانه ها پهن هستند و برخی باریک؛ برخی از آنها در دار هستند تا محافظت بیشتری از کتابها بعمل آورند و کتابها را از گرد و غبار و رطوبت در امان نگه دارند. در این زمینه محصولات متنوعی وجود دارد و همین امر انتخاب را قدری دشوار می کند. به همین دلیل برآن شدیم تا چند نمونه از مهمترین نکاتی را که می بایست در حین خرید کتابخانه به آن توجه داشته باشید را در این قسمت برایتان ذکر کنیم.

 

 

جشنواره فروش مبلمان و دکوراسیون داخلی فوبورو

 

  1.  پیش از خرید اولین نکته ای که در مورد انتخاب کتابخانه باید در نظر بگیرید، تعیین مکان قرار دادن آن است. فضایی که در اختیار دارید را ادازه گیری کنید و زمانیکه برای خرید وارد یک سایت فروش اینترنتی دکوراسیون مثل فوبورو و یا بازار شدید بدانید که چه ابعادی مد نظر شما هست.
  2.  یک حساب سرانگشتی از تعداد کتابهای خود داشته باشید تا بتوانید کتابخانه ای با تعداد مناسب قفسه خریداری نمایید. اگر می خواهید آیتم های دیگری نظیر عکس، گلدان، و یا سایر وسایل زینتی را نیز در آن جای دهید، از قبل جایی در قفسه های کتابخانه برای آن در نظر بگیرید.
  3. همچنین در هنگام خرید باید به نوع چیدمان و دکوراسیون اتاقی که قرار است کتابخانه را در آن جای دهید نیز توجه کنید و کتابخانه ای بخرید که با کل فضا همخوانی و هماهنگی داشته باشد.
  4. سعی کنید کتابخانه ای بخرید که قفسه هایی با قابلیت تنظیم داشته باشد تا بتوانید فضایی برای کتاب های مختلف در هر سایز و اندازه ای که بودند ایجاد کنید.
  5.  از نظر طراحی از قدیم کتابخانه ها را درشکل های منتظم مستطیلی و مربعی می سازختند. البته اکثر شرکت های تولید کننده بیشتر به شکل و کارکرد اهمیت می دهند تا رنگ و زیبایی. اما نیاز بازار به گونه است که تولیدکنندگان را ترغیب به تولید کتابخانه هایی در طرح و رنگ های مدرن می کند. برخی از دیزاین ها با افزودن چند آیتم دکوراتیو خیلی زیباتر می شوند.

 

در این بخش چند نمونه کتابخانه اداری و خانگی در رنگها ، ابعاد و طرح های مختلف برای شما آماده کرده ایم که حتی در صورت پسندیدن و علاقه می توانید آن را در فروشگاه اینترنتی فوبورو به راحتی سفارش دهید و محصول موردنظر خود را در منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.قیمت و خرید اینترنتی کتابخانه خانگی

 

فروش کتابخانه خانگی و اداریخرید کتابخانه خانگی چوبی ارزان

 

قیمت انواع کتابخانه چوبی و ام دی اف

 جشنواره فروش مبلمان و دکوراسیون داخلی فوبورو

 

فروش اینترنتی انواع کتابخانه مدرن و چوبی

 خرید اینترنتی باکس و کتابخانه چوبی و mdfقیمت و خرید کتابخانه خانگی

 کتابخانه خانگی و اداری در فوبورو

 راهنمای خرید انواع باکس و کتابخانهکتابخانه چوبی

 خرید اینترنتی انواع کمد جازونکن mdf

 

 خرید انواع دکوری و کتابخانه باکسی

 انواع کتابخانه دکوری ام دی اف

  

چنانچه جهت انتخاب و خرید هریک از محصولات معرفی شده نیاز به اطلاعات بیشتری دارید میتوانید با کارشناسان ما در فوبورو تماس بگیرید.

 

جشنواره فروش مبلمان و دکوراسیون داخلی فوبورو

 

منبع : تحریریه فوبورو