راهنمای خرید مبلمان اداری

راهنمای خرید مبلمان اداری

تاریخ نگارش: 2018-08-28 نمایش: 297

طراحی و چیدمان مبلمان اداری در دفاتر کار یکی از مهمترین عوامل در مطرح کردن نام شرکت و نشان دادن اعتبار است. امروزه شرکت‌های بزرگ دنیا تلاش می‌کنند با سفارش و خرید مبلمان اداری خاص و مدرن نظر میهمانان را به خود جلب کنند.

 

راهنمای خرید مبلمان اداری فوبورو

 

انواع مبلمان اداری

طبق یک نوع دسته بندی دو نوع مبلمان اداری اصلی وجود دارد: مبلمان اداری روکش دار و مبلمان اداری بدون روکش.
مبلمان اداری روکش دار به آن دسته از مبلمانی اطلاق می‌شود که در آن یک پوشش نرم برای نشستن وجود دارد و در صورت نیاز درون آن فنر قرار میدهند تا قابلیت ارتجاعی اش افزایش پیدا کند و سپس آنرا روکش می کنند. (مانند مبل‌های نشیمن و کاناپه‌ها که دارای بالشتک هستند).

مبلمان اداری بدون روکش هم به تجهیزاتی گفته می شود که فاقد قسمت بالشتک دار هستند، مانند: میز، ویترین،کابینت و قفسه.
هر یک از این دو نوع مبلمان می‌توانند از ترکیبات مختلفی ساخته شوند که عموماً انواع چوبی و فلزی آن در بازار‌های ایران موجود می‌باشند.

مبلمان اداری فوبورو مبل اداری دکوراسیون اداری

راهنمای خرید مبلمان اداری

اولین گام پیش از خرید مبلمان اداری تعیین این موضوع است که مبلمان اداری را برای چه کاری و چه کسانی می خواهید خریداری کنید. به عنوان یک قاعده کلی، هر فرد باید حداقل ۶ متر مربع فضا اختصاص داده شود. هنگام ارزیابی مبلمان اداری پیش از خرید، توجه بر موارد زیر بسیار مهم است:

 • اندازه مناسب برای جابجایی
 • سایر تجهیزات اداری موجود(رنگ، جنس و...)
 • شکل و فضای کار موجود
 • فرم و زیبایی شناسی
 • عملکرد مبلمان در زمان استفاده
 • مقدار بودجه

راهنمای خرید مبلمان اداری مبل

 

همچنین پاسخگویی به سوالات زیر قبل از خرید مبلمان اداری می تواند شما را در انجام خرید بهتر یاری نماید:

 1. آیا این مبلمان اداری برای تعداد افرادی که از آن استفاده می کنند، مناسب است؟
 2. آیا فضای کافی برای قرار دادن مبلمان اداری وجود دارد؟
 3. آیا اندازه و شکل این مبلمان اداری با فضای مورد نظر همخوانی دارد؟
 4. آیا مبلمان اداری خریداری شده، تصویری را که می خواهم در ذهن مخاطب ایجاد کنم را به فضا می دهد؟
 5. آیا مبلمان اداری مدر نظر با ماهیت کسب و کار من همخوانی دارد؟
 6. آیا این مبلمان اداری راحتی مناسبی دارد؟ بیش از حد سفت یا نرم است؟

 

جشنواره فروش مبلمان و دکوراسیون داخلی فوبورو

مبل اداری فوبورو مبلمان

نکاتی که در مرحله خرید مبل اداری بکارمان می آیند:

 از کجا خرید کنیم

خریداران امروزی انتخاب‌های زیادی در پیش روی خود دارند و سایت های عرضه مبلمان اداری اینترنتی و حتی فیزیکی در چند سال اخیر بسیار گسترده شده اند. بهترین کار این است که سری به چند فروشگاه مختلف بزنید و نگاهی به محصولات آن بیندازید. هنگام جستجو به کیفیت کالاهای ارائه شده، قیمت، زمان تحویل، هزینه های حمل و خدمات پس از فروش هم بسیار دقت کنید. رسالت ما در فوبورو ارائه محصولات با کیفیت و متناسب با بودجه و سلیقه ی شما در حداقل زمان ممکن است.

 کی خرید کنیم

اگر از مدتی قبل برای خرید خود برنامه ریزی داشته باشید، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه فصلی نیز بهرمند شوید. البته گاهی اوقات ممکن است آیتم مورد نظر شما آماده نباشد و بر طبق سفارش ساخته شود که این مدت حتی ممکن است تا 8 هفته نیز به طول می‌انجامد.

 اتیکت‌ها را مطالعه کنید

زمانیکه مبلمان اداری می‌خرید حتماً مطمئن شوید که کلیه اطلاعاتی که فروشنده و کارخانه سازنده در اختیار شما قرار می‌دهند را به خوبی مطالعه کرده اید. اکثر شرکت‌های سازنده موظف هستند که اگر داخل محصولات خود از وینیل و یا سایر مواد مصنوعی استفاده می‌کنند در شرح محصول قید کنند. این نوع مواد مصنوعی قادرند تا ظاهر چرمی، چوبی، و مرمری به مبلمان بدهند. در ضمن اگر در برچسب مواد سازنده تنها نام یک نوع چوب به کار رفته باشد، کلیه روکش‌ها و سطوح مبلمان اداری نیز می‌بایست از همان چوب ساخته شده باشند.

 گارانتی و مرجوعی

شرح گارانتی هر گونه اسباب و اثاثیه ای را که می‌خواهید بخرید به دقت بررسی کنید و ببیند سیاست‌های شرکت به هنگام پس دادن کالا چگونه است.

 

مبلمان اداری فوبورو foboro

فروشنده خود را بشناسید

مشتری‌های عاقل پیش از خرید فروشنده مورد نظر خود را به دقت شناسایی می‌کننداز همسایه‌ها و دوستان خود در مورد شرکت عرضه کننده مبلمان اداری سوال کنید و به خاطر داشته باشید که فروشگاه خوب جایی است که تمامی سوالات شما را با دقت و صبر و حوصله به طور کامل پاسخ دهد و شما را اجبار به خرید آنی نکند. هدف فروشنده خوب جلب رضایت مشتری است و آنها دوست دارند که شما شرکتشان را به سایر دوستان و آشنایان دیگر خود نیز معرفی کنید.

فرم و ابعاد میز عسلی

میزهای گرد برای بهینه کردن فضا و ایجاد همکاری بیشتر بین کارمندان مناسب است. روی میز باید حتما سطح کاملی برای رایانه، تلفن، سطح برای نوشتن و قرار دادن اسناد و مدارک مورد نیاز را داشته باشد. هنگام قرار دادن مبلمان اداری جدید خود، اطمینان حاصل کنید که مبلمان از درهای اتاق های شما عبور کنند.

توجه به تصویر ایجاد شده در ذهن مخاطب از فضای کاری شرکتتان

اگر مبلمان اداری سبک مدرن را انتخاب کرده اید، حتما مبلمان اداری مدرن را برای همخوانی بیشتر با آن را در نظر بگیرید.اگر یک تصویر دلخواه از کسب و کار خودتان را دارید (تصوری که بازدیدکنندگان از شرکت شما بعد از دیدن خواهند داشت)، این مورد در زیبایی شناسی می تواند مهم باشد.

 

مبلمان اداری فوبورو مبل

 

نتیجه گیری و جمع بندی:

خرید مبل برای دفتر کار نقش اصلی خود را در جلسات و مذاکرات تجاری و رو در رو نشان میدهد. انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب به خوبی می تواند معرف شخصیت و اعتبار شما از دید طرف مقابل باشد. قبل از خرید مبلمان طرح و مفهوم کلی دکوراسیون اداری باید مشخص شود. در مرحله بعد متناسب با طرح کلی اقدام به خرید مبلمان و لوازم دفتر کار می‌کنیم. مبلمان مدرن یا کلاسیک, رنگ مبلمان, طرح و جنس مبلمان از مهمترین عواملی است که در خرید انواع مبلمان اداری باید لحاظ شود.

 

پیشنهاد ویژه ی فوبورو 

                    مبل دونفره دسته دار آرتمن مدل KEF721

مبلمان اداری پیشنهاد ویژه فوبورو

 

 

سایر پیشنهادات فوبورو 

مبلمان اداری فوبورو مبل آرتمن

مبلمان اداری نیلپر مدل FB823N 

 

مبلمان اداری شیزن مدل S919n2 

مبل مکعبی تک نفره آرتمن مدل MCF711

 

جشنواره فروش مبلمان و دکوراسیون داخلی فوبورو