شرایط و قوانین

کاربر گرامی جهت اطلاع از شرایط و قوانین استفاده از سایت فوبورو موارد زیر را مطالعه فرمایید 

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران :

1. فروشگاه فوبورو نسبت به تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد بوده و از آن محافظت می نماید و جهت هر گونه استفاده در اختیار هیچ شخص،گروه و یاسازمانی دیگر قرار نداده و دسترسی به اطلاعات فقط برای مسئول مربوطهدر فوبورو امکان پذیر می باشد .

2. کاربران موظف اند برای ایجاد حساب کاربری از یک ایمیل معتبر استفاده نموده و رمز عبور حساب کاربری خود در فوبورو را به خاطر بسپارند .

3. حفظ و نگهداری رمز عبور حساب کاربری بر عهده کاربران می باشد و نباید در اختیار دیگران قرار بگیرد .

 

عقد قرارداد ، پردازش و ارسال :

1. ثبت نهایی سفارش در سایت فوبورو به منظله پیش قرارداد و پرداخت وجه سفارش و تایید شدن آن در سایت به منظله عقد قرارداد مابین فروشگاه فوبورو و مشتری می باشد .

2. کاربران باید در هنگام سفارش کالا و ورود اطلاعات دقت لازم را داشته باشند و فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند ، بدیهی است که در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و به عنوان سفارش ناقص از سوی فوبورو تلقی می شود .

3. روز کاری در فوبورو از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به جز جمعه و روزهای تعطیل رسمی می باشد و همچنین پاسخ گویی تلفنی در روز های کاری و در ساعات مشخص شده در سایت است .

4. چنانچه سفارش به مشکلاتی مانند عدم تامین کالا ، توقف تولید کالا ، اتمام موجودی کالا و یا انصراف مشتری تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش برخورد کند . در این صورت کل مبلغ پرداخت شده پس از    24 الی 48 ساعت کاری به شماره حساب اعلام شده از سوی مشتری واریز خواهد شد .

 

 

شرایط ثبت نظرات و پرسش ها :

1. نظرات کاربران باید در زمینه نقاط قوت و یا ضعف یک محصول ، ویا تجربه خرید و استفاده شخصی از آن محصول باشد.

2. اگر چنانچه نقد و یا پرسشی از لحاظ ساختار دستوری و یا ادبیات نوشتاری ایراد داشته باشد فوبورو مجاز است آن متن را ویرایش کند و بعد در سایت نمایش دهد .

3. نقد و نظرات باید در بخش مربوطه در صفحه اطلاعات محصولات نوشته و پرسش های خود را در بخش " پرسش و پاسخ " ثبت کنید .

4. برای ثبت هر نظر و یا پرسش باید " نام و نام خانوادگی " خود را درج و فقط با حروف فارسی تایپ کنید .

5. در صورت نوشتن هر گونه توهین ، اغراق ، و مسائل غیر مرتبط نظر و یا پرسش مربوطه تایید نشده و حذف می گردد .

 

مرجع سفارش دهی :

فروشگاه اینترنتی فوبورو نسبت به نام های مشابه هیچ گونه مسولیتی نداشته و هیچ نمایندگی در شهر های مخلتف ندارد و تنها مرجع رسمی آن سایت www.Foboro.com می باشد .